Hakkımızda

Hakkımızda

YAKAMOZ BULUT MAKINA markası Sanayi Fırınları sektöründe 20 yıllık bir geçmişe sahip bir olması itibariyle sanayi tipi kurutma fırını sektöründe önemli bir yere sahiptir. Önceliği işe başladığı günden beri kalite standartlarını bozmadan, daha iyi özelliklere sahip, farklı amaçlı kullanıcıları hedef alacak yenilikçi ve gelişmeye açık bir yapı içinde çalışmaktır. Günümüz koşullarında ki yeni oluşumların da takipçisi olmayı, standartlar çerçevesinde ürünler imal etmeyi de kendine hedef belirlemiştir.

2010 yılında Makine İnşaat sektörü içinde kendini yenilemiş ve Yakamoz Reklam Makine İnşaatSan.Tic.ltd firması bünyesinde faaliyetlerine devam kararı vermiş olup, bugün itibari ile kendini daha da geliştirerek ihtiyaca cevap verme gayreti içindedir.

Kaynak sektörünün elektrot ve kaynak tozlarının nemden arındırılmasında, Özel hammadde yan mamullerinin uygulama ile üretim aşamalarına gelmeden önce nemden arındırılmasında, imal olunan kurutma fırınlarımızın her kesime hitap edecek şekilde değerlenmesi ve de özel planlamaların proje şekillerinin ayrıntılı biçimde yapılandırılması önem arz etmiştir. Taleplere en uygun çözümleri sunmak amacıyla istenilen kurutma fırını özelliklerine göre projelendirme yapılmaktadır.

Türkiye de üretilen tüm ürünlerin yurt dışında pazarlanmasında dünyada oluşan belirlenmiş standartlara uygunluk önemlidir. Bu sebeple genel ihale şartnamelerinde kaynak sektörünün çok sağlıklı bir yapıda olması, her yönüyle uluslararası standartlarda değerlenebilmesi gerekliliği belirtilmektedir. Sağlıklı bir kaynak için kaynak için gerekli elektrot, kaynak tozu gibi ürünler nem den arınmış olmalıdır. Plastik hammadde ve granür benzeri ürünlerde nemden arındırılarak üretim işlemlerine hazır hale gelmesi olmazsa olmaz genel bir koşuldur.

Birçok farklı ürün kurutulmaya ihtiyaç duymaktadır. Bizler de kendi üretim alanımızda tüm sektör taleplerine cevap vermeye,yeni ürün yapılanmasıyla alternatifler ortaya koymaya,özel talepleri içinde müşterileri ile ortak proje değerlemesi yaparak uygun üretim planlaması yapmayı prensip edindik kendimize.

Kurutulma işleminde hangi uluslararası standartların istendiği kullanıcılar tarafından iyi kavranmalı,Doğru ve sağlıklı kurutulma işlemi hakkında bilgi sahibi olmak, yönetmelik ve şartnamelere uygun davranmak büyük önem arz etmektedir.

Kaynak sektörü üretici firmaları dünya standartlarında sağlıklı bir kaynak bağlantısı için kurutma fırınlarından mutlaka bünyelerinde bulundurmaları gerekir. Her yeni şantiye için şoklama dinlendirme fırınları, yanında da kullanıcılara muhafaza termoslarından temin edilmelidir.

Doğru ve kaliteli iş prensibi ülkemizin piyasa koşullarına uyumunda zorunlu bir koşul olmuştur. Bu sebeple gerek proje üreten firmalar, gerek satıcı firmalar yeterli bilgi birikimi edinmelidirler.

Haberler
Firmamız ISO 9001, 14001, 1002 ve 18001 st...
Yakamoz Bulut olarak imalat endüsitrisinin...
Yakamoz Bulut Makine Olarak Üretim Kalitem...
Sizlere Daha iyi hizmet sunabilmek için ye...

ONLINE KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
GALERİ
İLETİŞİM FORMU
FOTO GALERI
Yakamoz Bulut Metal -Sanayi Tipi Kurutma Fırınları, Kaynak Ekipmanları, Boru ve Fittings Malzemeleri © Copyright 2015

Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizi Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız